• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2023 для ДП «МПІУ»

Завершена

440 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 400.00 UAH
Номер: dc78a310912141e3b908beb81c4ecd8c
Внутрішній номер закупівлі: 20987028
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-12-002906-a   
Замовник: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Контактна особа: Гук Діана 380672350382 d.guk@uatv.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 440 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.03.2024 10:44 - 17.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 12.03.2024 10:44 - 20.03.2024 00:00
Період кваліфікації: 20.03.2024 00:02 - 21.03.2024 14:51
Період завантаження договору: 27.03.2024 00:00 - 06.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴440 000.00 Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2023 для ДП «МПІУ»