• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2023 для ДП «МПІУ»

Оголошено тендер

440 000.00 UAH
Номер: 2e9eb2a993124369bb362e178a6b9391
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-12-002670-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Замовник: Державне підприємство "Мультимедійна платформа іномовлення України"
Очікувана вартість: 440 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля послуги обов`язкового аудиту фінансової звітності за НП(С)БО станом на 31.12.2023 для ДП «МПІУ»
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 12.03.2024 10:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума440 000.00 UAH