• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території вулиць м. Львова».

Завершена

121 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 608.00 UAH
Номер: 29836f49d8c64b4dab3bdf6b98522d04
Внутрішній номер закупівлі: 20976607
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-11-004438-a   
Замовник: Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
Контактна особа: Бачинська Наталія 380672563101 nataliakorabel1998@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із операторомАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 121 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 11.03.2024 12:03 - 16.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 11.03.2024 12:03 - 19.03.2024 00:00
Період кваліфікації: 19.03.2024 00:01 - 20.03.2024 20:36
Період завантаження договору: 26.03.2024 00:00 - 05.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴121 600.00 «Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території вулиць м. Львова».