• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території вулиць м. Львова».

Оголошено тендер

121 600.00 UAH
Номер: 1588cecabe954a77bc7a2925822b6172
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-11-004376-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
Замовник: Дочірнє підприємство "Боднарівка" Львівського комунального підприємства "Зелений Львів"
Очікувана вартість: 121 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Послуги автовишки: робоча висота піднімання не менше 18 м код ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором» на території вулиць м. Львова».
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45510000-5 Прокат підіймальних кранів із оператором
Дата опублікування: 11.03.2024 11:02

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума121 600.00 UAH