-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Контейнери для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання та пакети одноразового використання
Тендер Prozorro UA-2024-03-11-001418-a
Завершена
181 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 810.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 810.00 UAH
Номер:
1305dfba5fdc4b779d2f6ebf78dab9d9
Внутрішній номер закупівлі:
20973528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-11-001418-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новомиргородська міська лікарня" Новомиргородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37324478
-
Адреса:
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, вул. Соборності, буд. 92
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Божий Сергій Борисович 0525641121 buh256@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
181 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.03.2024 10:02 - 16.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2024 10:02 - 19.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.03.2024 00:01 - 19.03.2024 10:11
Період завантаження договору:
25.03.2024 00:00 - 04.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴181 000.00 Контейнери для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання та пакети одноразового використання