-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Контейнери для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання та пакети одноразового використання
Оголошено тендер
181 000.00
UAH
Номер:
55fb4dc7e5d246c78ccfa0b629e6ae82
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-11-002213-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новомиргородська міська лікарня" Новомиргородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37324478
-
Адреса:
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, вул. Соборності, буд. 92
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новомиргородська міська лікарня" Новомиргородської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
37324478
-
Контактна особа:
Божий Сергій Борисович 0525641121 buh256@ukr.net
-
Адреса:
26000, Україна, Кіровоградська область, НОВОМИРГОРОД, вул. Соборності, буд. 92
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
181 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Контейнери для зберігання гострих медичних предметів одноразового використання та пакети одноразового використання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.03.2024 09:58
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума181 000.00 UAH