• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Персональний комп'ютер,(моноблок)

Завершена

85 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 425.00 UAH
Номер: e2b7d8c8726445b5a3da63906704faf6
Внутрішній номер закупівлі: 2094837
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-05-11-000083-a   
Замовник: КУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я "ВОЛНОВАСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ"
Контактна особа: Нашкевич Маргарита +380624441580 rita4101@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 85 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 425.00 UAH
Період уточнення: 11.05.2018 08:46 - 26.05.2018 11:00
Період прийому пропозицій: 11.05.2018 08:46 - 05.06.2018 11:00
Аукціон: 06.06.2018 15:58 - 06.06.2018 16:31
Період кваліфікації: 06.06.2018 16:31 - 07.06.2018 14:31
Період завантаження договору: 07.06.2018 14:29 - 27.06.2018 14:29

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп'ютер,(моноблок)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 7 штуки
Період постачання до 19.07.2018
Місце постачання 85700, Україна, Донецька область, м.Волноваха, вул.Матросова,буд.5 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гладышев Сергей Иванович

Оскарження: 06.06.2018 16:31 - 18.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 73 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
73 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.06.2018 14:29
Документи 24
Скарги 0
ФОП "ШПАК НЕЛЯ ВАСИЛІВНА"

Оскарження: 07.06.2018 14:29 - 18.06.2018 00:00
Початкова пропозиція 82 775.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
07.06.2018 14:31
Документи 16
Скарги 0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
Початкова пропозиція 84 480.48 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 918.90 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОМТЕХСЕРВІС"
Початкова пропозиція 83 928.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 928.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: 3a6300f9739f4e86b3e2980ce478967c
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-11-000083-a-a1
Постачальник: ФОП "ШПАК НЕЛЯ ВАСИЛІВНА"
Номер договору: 255
Сума договору: 81 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 19.06.2018 09:46
Статус:
Підписаний
doc
моноблоки.doc
p7s
sign.p7s