• Відкриті торги
  • КЕП

Персональний комп'ютер,(моноблок)

81 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 3a6300f9739f4e86b3e2980ce478967c
Ідентифікатор договору: UA-2018-05-11-000083-a-a1
Постачальник: ФОП "ШПАК НЕЛЯ ВАСИЛІВНА"
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 255
Дата підписання: 19.06.2018 09:46
Період дії договору: 19.06.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору: 81 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 500.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп'ютер,(моноблок)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 7 штуки
Період постачання до 19.07.2018
Місце постачання 85700, Україна, Донецька область, м.Волноваха, вул.Матросова,буд.5 На карті