-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекти лабораторних меблів (код ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі)
Тендер Prozorro UA-2024-03-06-003427-a
Завершена
404 550.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 045.50 UAH
мін. крок: 1% або 4 045.50 UAH
Номер:
98e7ae4b8d6d47c5a8da9313e62253e1
Внутрішній номер закупівлі:
20940156
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-06-003427-a
Замовник:
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
САВЧУК Віта Ігорівна 380666475032 vita3434so@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
404 550.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.03.2024 11:05 - 11.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
06.03.2024 11:05 - 14.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
14.03.2024 00:02 - 14.03.2024 13:06
Період завантаження договору:
20.03.2024 00:00 - 30.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴404 550.00 Комплекти лабораторних меблів (код ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі)