-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти лабораторних меблів (код ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі)
Оголошено тендер
404 550.00
UAH
Номер:
99f2f4e1bf374d5981a06ac76c9d3a94
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-06-004384-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державна установа "Івано-Франківський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38331800
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Шевченка, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
404 550.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти лабораторних меблів (код ДК 021:2015 (CPV) : 39180000-7 Лабораторні меблі)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
39180000-7 Лабораторні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
06.03.2024 10:57
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплекти лабораторних меблів
Кількість
3 комплект
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума404 550.00 UAH