-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу
Тендер Prozorro UA-2024-03-04-011918-a
Завершена
200 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 000.00 UAH
Номер:
605061e5d3494456ad5eeb9ff4da7bf0
Внутрішній номер закупівлі:
20920834
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-04-011918-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марія Курищук +380442381174 mariia.kuryshchuk@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.03.2024 17:29 - 09.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.03.2024 17:29 - 12.03.2024 09:00
Період кваліфікації:
12.03.2024 09:01 - 18.03.2024 15:33
Період завантаження договору:
24.03.2024 00:00 - 03.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу