-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
964dbdc7778743f98f75556125f4310c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-04-016043-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.03.2024 17:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума200 000.00 UAH