• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються безпосередньо учасником повинні бути складені українською мовою. У разі, якщо документ або інформація, надання яких передбачено цією тендерною документацією, складені іншою мовою, ніж передбачено умовами цієї тендерної документації, у складі тендерної пропозиції надається документ мовою оригіналу з обов’язковим перекладом українською мовою. У разі, якщо використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (в тому числі адреси посилань у мережі Інтернет, адреси електронної пошти, торговельні марки, моделі, загальноприйняті міжнародні терміни) можуть бут викладені іншою мовою. Якщо учасник торгів є нерезидентом України, він може подавати свою тендерну пропозицію іншою мовою з обов’язковим перекладом українською мовою Забезпечення тендерної пропозиції не вимагається.

Завершена

285 120.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 425.60 UAH
Номер: d4d0b57d0bc64f4fb2c035276dde2720
Внутрішній номер закупівлі: 20919001
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-03-04-009742-a   
Замовник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Тетяна Руженко +380959027015 suddogovir@ukr.net https://su.arbitr.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 285 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.03.2024 15:56 - 12.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.03.2024 15:56 - 15.03.2024 00:00
Період кваліфікації: 15.03.2024 00:00 - 21.03.2024 10:57
Період завантаження договору: 27.03.2024 00:00 - 06.04.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴285 120.00 Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)