• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)

Оголошено тендер

285 120.00 UAH
Номер: 576c800d9f934400b94c7f5e9b508dd1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-03-04-011531-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 285 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Марки для відправки службової кореспонденції (знаки поштової оплати – поштові марки)
Примітки: Потреба 2024. Місцезнаходження замовника: м. Суми, пр. Шевченка Тараса, 18/1, м. Суми; категорія замовника: орган державної влади. Вид закупівлі - відкриті торги
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 Марки
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 04.03.2024 15:00

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума285 120.00 UAH