-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний
Тендер Prozorro UA-2024-03-01-005904-a
Завершена
12 011 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 60 059.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 60 059.00 UAH
Номер:
8f72ab6df8c44dd0ac66077ef1e4f10d
Внутрішній номер закупівлі:
20902523
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-01-005904-a
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Науменко Анатолій Григорович +380997521113 naum_577951@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
12 011 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.03.2024 12:50 - 06.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2024 12:50 - 09.03.2024 00:00
Аукціон:
11.03.2024 13:56 - 11.03.2024 14:19
Період кваліфікації:
11.03.2024 14:19 - 12.03.2024 13:02
Період завантаження договору:
18.03.2024 00:00 - 28.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴12 011 800.00 Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний