-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний
Оголошено тендер
12 011 800.00
UAH
Номер:
1530760cba134a44b1b044c8962eea31
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-01-007725-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ "Роздільнянський центр освіти"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38302654
-
Адреса:
67400, Україна, Одеська область, місто Роздільна, вул.Муніципальна,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
12 011 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне марки Г (Г2) (13-100), брикет паливний вугільний
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
01.03.2024 12:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума12 011 800.00 UAH