-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Централізована охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О
Тендер Prozorro UA-2024-03-01-001122-a
Завершена
4 500.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 45.00 UAH
мін. крок: 1% або 45.00 UAH
Номер:
64f3e74924044072818c7fad3a9c7dd1
Внутрішній номер закупівлі:
20897610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-03-01-001122-a
Замовник:
Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
36498048
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, Вул. Максимовича, 15-О
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Садовий Віталій Васильович +380342535810 cpto_if@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.03.2024 09:35 - 08.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.03.2024 09:35 - 11.03.2024 16:35
Аукціон:
12.03.2024 15:38 - 12.03.2024 16:01
Період кваліфікації:
12.03.2024 16:01 - 18.03.2024 14:25
Період завантаження договору:
24.03.2024 00:00 - 03.04.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 500.00 Централізована охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О