-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Централізована охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О
Оголошено тендер
4 500.00
UAH
Номер:
89917bca70074e62b74e095fa42ae0a4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-03-01-000988-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
36498048
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, Вул. Максимовича, 15-О
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Івано-Франківський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
36498048
-
Адреса:
76006, Україна, Івано-Франківська область, місто Івано-Франківськ, Вул. Максимовича, 15-О
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Централізована охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
01.03.2024 09:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Централізована охорона приміщень технічними засобами за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Максимовича, 15-О
Кількість
9 місяць
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума4 500.00 UAH