-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
03410000-7 Деревина (Дрова паливні м’яких порід - сосна, вільха)
Тендер Prozorro UA-2024-02-28-002240-a
Завершена
299 340.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 993.40 UAH
мін. крок: 1% або 2 993.40 UAH
Номер:
af30f61f84e445b78b0ad6e2b5c49399
Внутрішній номер закупівлі:
20875634
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-28-002240-a
Замовник:
Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189239
-
Адреса:
39234, Україна, Полтавська область, Полтавський район, с. Лісне, вул. Миру, буд. 63
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євген Гелетей +380534331386 kpni@ukr.net https://kpnbi.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
299 340.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2024 10:19 - 04.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2024 10:19 - 07.03.2024 10:06
Аукціон:
08.03.2024 12:00 - 08.03.2024 12:23
Період кваліфікації:
08.03.2024 12:23 - 13.03.2024 13:09
Період завантаження договору:
19.03.2024 00:00 - 29.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴299 340.00 03410000-7 Деревина (Дрова паливні м’яких порід - сосна, вільха)