• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

03410000-7 Деревина (Дрова паливні м’яких порід - сосна, вільха)

Оголошено тендер

299 340.00 UAH
Номер: 07150461585d477fb3d66e8e181385ad
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-15-000792-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Замовник: Кобеляцький психоневрологічний будинок-інтернат
Очікувана вартість: 299 340.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 03410000-7 Деревина (Дрова паливні м’яких порід - сосна, вільха)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 15.02.2024 10:15

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Дрова паливні м’яких порід - сосна, вільха
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 248 метри кубічні
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписДрова паливні м’яких порід - сосна, вільха
Сума299 340.00 UAH