-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Програмне забезпечення для роботи з базами даних
Тендер Prozorro UA-2024-02-28-002102-a
Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, повинні бути складені українською мовою. Код за ДК 021:2015: 48610000-7 – Системи баз даних. Програмне забезпечення для роботи з базами даних– 5 одиниць
Завершена
311 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 110.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 110.00 UAH
Номер:
251c086379634941be5474e34c1ed641
Внутрішній номер закупівлі:
20875506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-28-002102-a
Замовник:
Український центр оцінювання якості освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
34187201
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, В.Винниченка,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лизун Надія Миколаївна 380443630072 n.lyzun@testportal.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48610000-7 Системи баз данихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
311 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.02.2024 10:29 - 05.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.02.2024 10:29 - 08.03.2024 10:00
Аукціон:
11.03.2024 11:12 - 11.03.2024 11:41
Період кваліфікації:
11.03.2024 11:41 - 12.03.2024 10:08
Період завантаження договору:
18.03.2024 00:00 - 28.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴311 000.00 Програмне забезпечення для роботи з базами даних