-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Програмне забезпечення для роботи з базами даних
Оголошено тендер
311 000.00
UAH
Номер:
d30a29f3eb2843a8898891ca5d3e636b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-12-27-002472-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Український центр оцінювання якості освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
34187201
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, В.Винниченка,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Український центр оцінювання якості освіти
×
-
Код ЄДРПОУ:
34187201
-
Контактна особа:
Лизун Надія Миколаївна 380443630072 n.lyzun@testportal.gov.ua
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Київ, В.Винниченка,5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
311 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмне забезпечення для роботи з базами даних
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
48610000-7 Системи баз даних
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
27.12.2023 12:09
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Сума311 000.00 UAH