• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Придбання овочів фруктів та горіхів

Завершена

327 950.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 3% або 9 838.50 UAH
Номер: e937b22f557844afb2bf2dbe88e86767
Внутрішній номер закупівлі: 20869934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-27-009191-a   
Замовник: КЗ Первомайський ЦСПРД МОР
Контактна особа: Некрасова Галина Миколаївна 0951490095 pritulok_pervomaisk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 327 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 27.02.2024 15:26 - 03.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 27.02.2024 15:26 - 06.03.2024 00:00
Період кваліфікації: 06.03.2024 00:01 - 08.03.2024 13:12
Період завантаження договору: 14.03.2024 00:00 - 24.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴327 950.00 Овочі фрукти та горіхи