-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання овочів фруктів та горіхів
Оголошено тендер
327 950.00
UAH
Номер:
d98ee9f168a243d8a5bd75411152dfa0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-27-008231-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Первомайський центр соціально - психологічної реабілітації дітей" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25380021
-
Адреса:
55203, Україна, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Юності,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Первомайський центр соціально - психологічної реабілітації дітей" Миколаївської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25380021
-
Контактна особа:
Некрасова Галина Миколаївна 0951490095 pritulok_pervomaisk@ukr.net
-
Адреса:
55203, Україна, Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Юності,8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
327 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання овочів фруктів та горіхів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
27.02.2024 13:35
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
капуста білокачанна
Кількість
800 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
банани
Кількість
900 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
яблука
Кількість
2800 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
цибуля
Кількість
600 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
морква столова
Кількість
900 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
буряк столовий
Кількість
850 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
огірок свіжий
Кількість
180 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
помідор свіжий
Кількість
480 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
перець солодкий
Кількість
250 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
баклажан
Кількість
150 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
кабачок
Кількість
150 кілограми
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума327 950.00 UAH