-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кабель для буксованих ланцюгів
Тендер Prozorro UA-2024-02-27-003763-a
Торги не відбулися
68 527.78
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 342.64 UAH
мін. крок: 0.5% або 342.64 UAH
Номер:
c9c48ffe1f194cffb963afff6b849498
Внутрішній номер закупівлі:
20864483
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-27-003763-a
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Довбеус Ірина Анатоліївна 380487019230 VSyzochenko@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
68 527.78 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.02.2024 11:26 - 03.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2024 11:26 - 06.03.2024 14:00
Період кваліфікації:
06.03.2024 14:04 - 11.03.2024 08:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴68 527.78 Кабель для буксованих ланцюгів