-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кабель для буксованих ланцюгів
Оголошено тендер
68 527.78
UAH
Номер:
3e1b808725344886b02425119af2ecaf
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-27-004017-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 2138
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321386
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
68 527.78 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кабель для буксованих ланцюгів
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукція
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
27.02.2024 10:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписЗа рахунок субвенційних коштів відповідно до рішення Одеської міської ради від 29.11.2023 року № 1642-VIII «Про внесення змін до Міської цільової програми «Безпечне місто Одеса» на 2020-2024 роки, затвердженої рішенням Одеської міської ради від 18 березня 2020 № 5797-VIII»
Сума68 527.78 UAH