-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ОД-24Т_145_ВО: Підсилювачі диспетчерські. ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці.
Тендер Prozorro UA-2024-02-26-003608-a
Торги не відбулися
225 160.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.80 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 125.80 UAH
Номер:
7b888f1c13044244a13996d59fe0d361
Внутрішній номер закупівлі:
20851303
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-26-003608-a
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шаповал Олександр Анатолійович 38 048 727 36 65 tender@odz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовціАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 160.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.02.2024 11:27 - 22.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.02.2024 11:27 - 25.03.2024 16:00
Період кваліфікації:
25.03.2024 16:01 - 02.04.2024 16:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 160.00 Лот 1. Підсилювачі диспетчерські.