-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ОД-24Т_145_ВО: Підсилювачі диспетчерські. ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці.
Оголошено тендер
270 192.00
UAH
Номер:
4bfdfd0fb1e54a8bb548e6bff45e222c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-26-000119-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Регіональна філія "Одеська залізниця" ПАТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081200
-
Адреса:
Україна, Одеська область, Одеса, Україна, м. Одеса, вул. Пантелемонівська 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
270 192.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ОД-24Т_145_ВО: Підсилювачі диспетчерські. ДК 021:2015 - 32340000-8 Мікрофони та гучномовці.
Примітки:
Протокол № 5/Ш від 26.02.2024
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32340000-8 Мікрофони та гучномовці
Дата опублікування:
26.02.2024 08:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума270 192.00 UAH