-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Тендер Prozorro UA-2024-02-23-001765-a
Завершена
613 324.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 066.62 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 066.62 UAH
Номер:
18fb42ca5acd44ddadc089963ef6febf
Внутрішній номер закупівлі:
20835681
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-23-001765-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02005852
-
Адреса:
60200, Україна, Чернівецька область, місто Сокиряни, вул.Кобилянської,43
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лінгурян Наталя Петрівна +380970322356 buhsocraylikarnya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
613 324.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.02.2024 10:01 - 01.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
23.02.2024 10:01 - 04.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
04.03.2024 00:01 - 04.03.2024 15:23
Період завантаження договору:
10.03.2024 00:00 - 20.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴613 324.00 Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації