• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації

Оголошено тендер

613 324.00 UAH
Номер: e6f0a14457064eec83f5504df9e28d87
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-23-000837-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Сокирянська лікарня"Сокирянської міської ради
Очікувана вартість: 613 324.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Витратні матеріали для проведення гемодіалізу/гемодіафільтрації
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
НК 024:2023: 32111 Голка фістульна одноразового використання
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 23.02.2024 09:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти нсзу
Сума613 324.00 UAH