-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Масло солодковершкове (ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло)
Тендер Prozorro UA-2024-02-22-013646-a
Завершена
660 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 300.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 300.00 UAH
Номер:
2bf35a09687f4fc78c59c28c8d320516
Внутрішній номер закупівлі:
20833253
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-22-013646-a
Замовник:
СФ ХНУВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
25576037
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Висоцька Людмила Анатоліївна +380952177605 sfnuvs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
660 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.02.2024 19:02 - 27.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.02.2024 19:02 - 01.03.2024 08:00
Період кваліфікації:
01.03.2024 08:02 - 01.03.2024 15:42
Період завантаження договору:
07.03.2024 00:00 - 17.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴660 000.00 Масло солодковершкове (ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло)