• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Масло солодковершкове (ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло)

Оголошено тендер

660 000.00 UAH
Номер: 753de178479b42f28cd7dfa89aa7de90
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-22-005487-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
Замовник: Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх справ
Очікувана вартість: 660 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Масло солодковершкове (ДК 021:2015:15530000-2 Вершкове масло)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 22.02.2024 18:58
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Масло солодковершкове 72,5%
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 2000 кілограми
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума660 000.00 UAH