-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Солодощі в асортименті
Тендер Prozorro UA-2024-02-21-001628-a
Завершена
250 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 250.50 UAH
Номер:
9e93bab3b66847b79a75c1e0ce7a26ee
Внутрішній номер закупівлі:
20806784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-21-001628-a
Замовник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ковбель Тетяна Петрівна +380977006556 milivetskiypni@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
250 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.02.2024 09:49 - 27.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2024 09:49 - 01.03.2024 00:00
Період кваліфікації:
01.03.2024 00:01 - 05.03.2024 09:50
Період завантаження договору:
11.03.2024 00:00 - 21.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 100.00 Солодощі в асортименті