-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Солодощі в асортименті
Оголошено тендер
250 100.00
UAH
Номер:
4de114bd900644e4a611eaebd2aacfbc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-21-000530-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КУ Комунальний психіатричний заклад "Мілівецький психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03190478
-
Адреса:
32360, Україна, Хмельницька область, село Мілівці, вулиця Головна, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
250 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Солодощі в асортименті
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
15840000-8 Какао; шоколад та цукрові кондитерські вироби
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
21.02.2024 09:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 100.00 UAH