-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
578-24Т_037_ВО: Тканина 100% поліестер, щільність 630-650г/м2, ширина 3м (ДК 021-2015 19210000-1 "Натуральні тканини")
Тендер Prozorro UA-2024-02-20-012153-a
Завершена
7 830.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 39.15 UAH
мін. крок: 0.5% або 39.15 UAH
Номер:
2ecfee6b9f6e4fd5a5de38843a58f12d
Внутрішній номер закупівлі:
20802814
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-20-012153-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Анохін Олександр 380432632257 vn.transpribor@ukr.net http://www.vtranspribor.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 830.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.02.2024 16:27 - 25.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2024 16:27 - 28.02.2024 17:00
Період кваліфікації:
28.02.2024 17:00 - 06.03.2024 16:46
Період завантаження договору:
12.03.2024 00:00 - 22.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 830.00 578-24Т_037_ВО: Тканина 100% поліестер, щільність 630-650г/м2, ширина 3м (ДК 021-2015 19210000-1 "Натуральні тканини")