-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
578-24Т_037_ВО: Тканина 100% поліестер, щільність 630-650г/м2, ширина 3м (ДК 021-2015 19210000-1 "Натуральні тканини")
Оголошено тендер
9 396.00
UAH
Номер:
48f7ba35425a41b9b9f81bb75b510807
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-20-005909-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ФІЛІЯ "ВІННИЦЯТРАНСПРИЛАД" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081242
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
9 396.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
578-24Т_037_ВО: Тканина 100% поліестер, щільність 630-650г/м2, ширина 3м (ДК 021-2015 19210000-1 "Натуральні тканини")
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
19210000-1 Натуральні тканини
Дата опублікування:
20.02.2024 16:22
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
З метою функціонування філії
-
Дата публікації:
20.02.2024 16:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тканина 100% поліестер, щільність 630-650г/м2, ширина 3м
Кількість
20 погонний метр
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 396.00 UAH