-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів
Тендер Prozorro UA-2024-02-20-009698-a
Відкриті торги проводяться у відповідності до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» та інших нормативно-правових актів України, які мають до неї відношення
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 500.00 UAH
Номер:
91c66200175845539cfcbdb441e0e093
Внутрішній номер закупівлі:
20800288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-20-009698-a
Замовник:
Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44921382
-
Адреса:
69126, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, пр.Соборний, будинок 214
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Широких Олена Анатоліївна +380617171881 dmu.zmr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2024 15:06 - 25.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2024 15:06 - 28.02.2024 15:11
Період кваліфікації:
28.02.2024 15:16 - 05.03.2024 15:35
Період завантаження договору:
11.03.2024 00:00 - 21.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів