• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: e7c3b6e8f67b4d50bf1b951770524b62
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-20-004709-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
Замовник: Департамент муніципального управління Запорізької міської ради
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 20.02.2024 14:54

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із благоустрою населених пунктів: демонтаж малих архітектурних форм та інших конструкцій, встановлених без відповідних дозвільних документів
Код ДК 021:2015: 45110000-1 Руйнування та знесення будівель і земляні роботи
Кількість 35 одиниця
Період постачання до 15.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума500 000.00 UAH