-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт) вищого сорту
Тендер Prozorro UA-2018-04-12-001625-c
Завершена
4 192 060.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.2% або 10 000.00 UAH
мін. крок: 0.2% або 10 000.00 UAH
Номер:
a383e1a67861412499c70dfa33b9e72c
Внутрішній номер закупівлі:
2079542
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-04-12-001625-c
Замовник:
Комунальне підприємство "Харківводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03361715
-
Адреса:
61013, Україна, Харківська обл., Харків, вулиця Шевченка, будинок 2, місто Харків, Київський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Швачко Максим Ігорович +380577075825 vodokanal2012@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 192 060.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
10 000.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
125 000.00 UAH
Період уточнення:
12.04.2018 17:27 - 22.04.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2018 17:27 - 02.05.2018 17:00
Аукціон:
07.05.2018 11:25 - 07.05.2018 11:52
Період кваліфікації:
07.05.2018 11:52 - 11.05.2018 15:30
Період завантаження договору:
10.05.2018 16:29 - 30.05.2018 16:29
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт) вищого сорту
Кількість
478 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ НВП "НЕОСИНТЕЗ"
Оскарження: 07.05.2018 11:52 - 21.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38391550
-
Контактна особа:
Кушнір Тетяна Михайлівна +380442840449 office.neosintez@gmail.com
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, Київ, вул. Василя Сурікова, 3, корп.37
Оскарження: 07.05.2018 11:52 - 21.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
4 187 280.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 699 720.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.05.2018 16:28
Документи
13
Скарги
0
ТОВ "ЕКОГРІНЛАЙНПЛЮС"
Оскарження: 10.05.2018 16:28 - 21.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37420606
-
Контактна особа:
Галина Мандзюк +380952206919 ecogrin7@gmail.com
-
Адреса:
04112, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДОРОГОЖИЦЬКА, будинок 13
Оскарження: 10.05.2018 16:28 - 21.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
4 192 060.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 700 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
10.05.2018 16:29
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "ПМТЗ "ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР "РЕАГЕНТ"
Оскарження: 10.05.2018 16:29 - 22.05.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
19313492
-
Контактна особа:
Поліна Борисова +380982586323 polina@reagent.com.ua
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ТРУДОВИХ РЕЗЕРВІВ, будинок 6
Оскарження: 10.05.2018 16:29 - 22.05.2018 00:00
Початкова пропозиція
3 929 160.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
3 728 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.05.2018 15:30
Документи
50
Скарги
1
Контракти
Номер:
b42a9244269a460c815b84324f685c1c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-12-001625-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ПМТЗ "ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР "РЕАГЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19313492
-
Контактна особа:
Поліна Борисова +380982586323 polina@reagent.com.ua
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ТРУДОВИХ РЕЗЕРВІВ, будинок 6
Номер договору:
61/6-ПЦ/18
Сума договору:
3 728 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.06.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
13.06.2018 00:00
Статус:
Підписаний