-
Відкриті торги
-
КЕП
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт) вищого сорту
3 728 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
b42a9244269a460c815b84324f685c1c
Ідентифікатор договору:
UA-2018-04-12-001625-c-a1
Постачальник:
ТОВ "ПМТЗ "ІНЖЕНЕРНИЙ ЦЕНТР "РЕАГЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19313492
-
Контактна особа:
Поліна Борисова +380982586323 polina@reagent.com.ua
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, місто Дніпро, ВУЛИЦЯ ТРУДОВИХ РЕЗЕРВІВ, будинок 6
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Номер договору:
61/6-ПЦ/18
Дата підписання:
13.06.2018 00:00
Період дії договору:
13.06.2018 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
3 728 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 3 728 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Алюмінію сульфат технічний очищений (коагулянт) вищого сорту
Кількість
478 тонни
Період постачання
до 31.12.2019