-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (13-100) (код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо)
Тендер Prozorro UA-2024-02-20-004143-a
Завершена
225 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 125.00 UAH
Номер:
f1340b53c3554b6ebb6377d84cefe8e1
Внутрішній номер закупівлі:
20794982
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-20-004143-a
Замовник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Скоропад +380966452087 skoropadolga4@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2024 11:50 - 25.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2024 11:50 - 28.02.2024 00:00
Аукціон:
28.02.2024 13:33 - 28.02.2024 14:26
Період кваліфікації:
28.02.2024 14:26 - 05.03.2024 11:09
Період завантаження договору:
11.03.2024 00:00 - 21.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴225 000.00 Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (13-100) (код ДК 021:2015: 09110000-3 - Тверде паливо)