-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (13-100) (код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо)
Оголошено тендер
225 000.00
UAH
Номер:
13aaee9ca841414cad39aa0796f69197
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-20-000872-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління культури, молоді та туризму виконавчого комітету Фастівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221521
-
Адреса:
08500, Україна, Київська область, м. Фастів, пл. Перемоги, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
225 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля довгополум’яне газове марки ДГ (13-100) (код ДК 021:2015:09110000-3 - Тверде паливо)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
20.02.2024 10:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума225 000.00 UAH