-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка з пластифікованого ПВХ
Тендер Prozorro UA-2024-02-20-002967-a
Торги не відбулися
880 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 800.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 800.00 UAH
Номер:
4c21c9128f73479a80fb1a721b7f0dbd
Внутрішній номер закупівлі:
20793749
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-20-002967-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34732331
-
Адреса:
Україна, м. Київ, Київ
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Трофіменко Олег Григорович +380442818595 o.trofimenko@cip.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
880 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.02.2024 10:42 - 25.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.02.2024 10:42 - 28.02.2024 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴880 000.00 Плівка з пластифікованого ПВХ