-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Плівка з пластифікованого ПВХ
Оголошено тендер
880 000.00
UAH
Номер:
2e9c181e8f93422a84608f83a9e7eaf7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-20-001051-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34732331
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, Київ, вул. Максима Залізняка, 3, корп. 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕХНОЛОГІЙ КІБЕРБЕЗПЕКИ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34732331
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, Київ, вул. Максима Залізняка, 3, корп. 6
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
880 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Плівка з пластифікованого ПВХ
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
20.02.2024 10:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Плівка з пластифікованого ПВХ
Кількість
80 рулон
Період постачання
до 01.05.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума880 000.00 UAH