-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з пересилання відправлень
Тендер Prozorro UA-2024-02-19-013257-a
Торги не відбулися
589 750.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 897.50 UAH
мін. крок: 1% або 5 897.50 UAH
Номер:
c602b47e4c9b4cc5bbb7379cbf5d1ab2
Внутрішній номер закупівлі:
20789598
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-19-013257-a
Замовник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лізогуб Олена Анатоліївна 380959114268 o.lizogub@sm.enera.ua http://sm.enera.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
64110000-0 Поштові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
589 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2024 17:36 - 24.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2024 17:36 - 27.02.2024 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴589 750.00 Послуги з пересилання відправлень