-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з пересилання відправлень
Оголошено тендер
589 750.00
UAH
Номер:
be97909f194540449866b25657ee0f46
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-19-005387-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ТОВ "ЕНЕРА СУМИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41884537
-
Адреса:
40004, Україна, Сумська область, Суми, 40004, Сумська обл., місто Суми, ВУЛИЦЯ РЕМІСНИЧА, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
589 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з пересилання відправлень
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
64110000-0 Поштові послуги
Дата опублікування:
19.02.2024 17:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума589 750.00 UAH