-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Жалюзі вертикальні тканинні
Тендер Prozorro UA-2024-02-19-009623-a
Завершена
180 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 900.00 UAH
Номер:
96ceea5511ee4d16a651041b67377263
Внутрішній номер закупівлі:
20785821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-02-19-009623-a
Замовник:
Національний університет водного господарства та природокористування
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071116
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, Рівне, Соборна, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Марчук Микола 380362635960 m.muk.marchuk@nuwm.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39510000-0 Вироби домашнього текстилюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
180 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.02.2024 15:13 - 05.03.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
19.02.2024 15:13 - 08.03.2024 00:00
Аукціон:
08.03.2024 12:04 - 08.03.2024 12:39
Період кваліфікації:
08.03.2024 12:39 - 11.03.2024 10:03
Період завантаження договору:
17.03.2024 00:00 - 27.03.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴180 000.00 Жалюзі вертикальні тканинні