• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Жалюзі вертикальні тканинні

Оголошено тендер

180 000.00 UAH
Номер: f5f1a6e24dfc47348aeec957cbf0ee88
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-02-19-003998-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний університет водного господарства та природокористування
Замовник: Національний університет водного господарства та природокористування
Очікувана вартість: 180 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Жалюзі вертикальні тканинні
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилю
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 19.02.2024 15:03

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума180 000.00 UAH