• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Нафта і дистиляти

Завершена

1 173 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 865.00 UAH
Номер: d3f4b1340b454f2494259b26362298ca
Внутрішній номер закупівлі: 20780891
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-02-19-004432-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Марія Переверзєва +380635568154 pereverzevamaria109@gmail.com http://kotovskt.odessaedu.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 173 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.02.2024 11:41 - 24.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 19.02.2024 11:41 - 27.02.2024 00:00
Період кваліфікації: 27.02.2024 00:00 - 28.02.2024 11:10
Період завантаження договору: 05.03.2024 00:00 - 15.03.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 173 000.00 Нафта і дистиляти