-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Нафта і дистиляти
Оголошено тендер
1 173 000.00
UAH
Номер:
33c8cd5bb9d34b21853c4bfc8a874c51
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-02-19-001429-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66302, Україна, Одеська область, м.Подільськ, вулиця 8-го Березня, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20957094
-
Адреса:
66302, Україна, Одеська область, м.Подільськ, вулиця 8-го Березня, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 173 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Нафта і дистиляти
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
19.02.2024 11:00
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95
Кількість
11000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо
Кількість
12000 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 173 000.00 UAH